İptal ve İade Koşulları

Aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.
Her türlü iade, değişim vs. gibi durumlarda kargo ücreti ALICI'ya aittir

İade/değişim öncesinde iade ve/veya değişim nedeninizi detaylı bir şekilde destek@seradeposu.com'a e-posta göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuz ile ilgili kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

İadeler mutlaka orijinal kutusu ya da ambalajı içinde yapılmalıdır. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. İadelerde fatura ibrazı zorunludur.

Orijinal kutusu/ambalajı zarar görmüş ya da kargo etiketi/bandı yapıştırılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez. Siparişlerinizi teslim alırken mutlaka teslim eden kargo firmasının yanında paketin yırtık ve/veya delik olmadığını kontrol ediniz. Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürünü/ürünleri teslim almayınız. Ürün/ürünler zarar görmüşse mutlaka kargo yetkilisine tutanak tutturunuz.

ÖNEMLİ!: Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında şu ürünler ambalajları açıldıktan sonra yukarıdaki koşullar dahilinde iade edilemez!
- Özel istek üzerine hazırlanan ürünler (ürün sayfasında belirtilen miktarlar dışında sipariş edilen sera üst örtüsü, sera plastiği vb. ürünler).
- Açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler (kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler).
- Tek kullanımlık ürünler (örn: kopyalanabilir yazılım ve programlar), hızlı bozulan veya kısa ömürlü ürünler (örn: her türlü yazılım ve program, kaset, VCD, DVD, Blu-Ray, kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)).

İade Ödemesi

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Toplam 7 gün içerisinde tüm iade işleminiz gerçekleşmektedir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

İade Adresi

Çamköy Mahallesi Atatürk Bulvarı No:382 Aksu Antalya Türkiye 07112